Twenty Ten - en to hu translation catalogue (86 entries)

en: Daily Archives: <span>%s</span>
hu: <span>(%s)</span> nap bejegyzései

en: Not Found
hu: Nem található

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
hu: Elnézést, de a keresett oldal nem található!<br /> Lehetséges, hogy törölték, átnevezték vagy áthelyezték, de az is lehetséges, hogy rossz volt a megadott link.<br />Talán egy keresés segíthet megtalálni.

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
hu: <span>%s</span> hónap bejegyzései

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y. F

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
hu: <span>%s</span> év bejegyzései

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hu: Y.

en: Blog Archives
hu: Valamennyi bejegyzés

en: Author Archives: %s
hu: %s bejegyzései

en: About %s
hu: %s névjegye

en: Category Archives: %s
hu: %s kategória bejegyzései

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
hu[0]: %2$s bejegyzéshez 1 hozzászólás
hu[1]: %2$s bejegyzéshez %1$s hozzászólás

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi hozzászólások

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
hu: Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

en: http://wordpress.org/
hu: http://wphu.org/

en: Semantic Personal Publishing Platform
hu: Szemantikus személyes publikációs platform

en: Proudly powered by %s.
hu: Köszönjük %s!

en: Primary Navigation
hu: Elsődleges navigáció

en: Berries
hu: Bogyók

en: Cherry Blossoms
hu: Cseresznyevirágzás

en: Concave
hu: Konkáv

en: Fern
hu: Páfrány

en: Forest Floor
hu: Erdőalja

en: Inkwell
hu: Tintafoltok

en: Path
hu: Elérési út

en: Sunset
hu: Naplemente

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Egy kattintás ide a folytatáshoz.... <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: %s <span class="says">says:</span>
hu: %s <span class="says">szerint:</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: (Edit)
hu: (Szerkeszt)

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Primary Widget Area
hu: Elsődleges widget terület

en: The primary widget area
hu: Elsődleges widget terület

en: Secondary Widget Area
hu: Másodlagos widget terület

en: The secondary widget area
hu: Másodlagos widget terület

en: First Footer Widget Area
hu: Lábrész elsődleges widget terület

en: The first footer widget area
hu: Lábrész elsődleges widget terület

en: Second Footer Widget Area
hu: Lábrész másodlagos widget terület

en: The second footer widget area
hu: Lábrész másodlagos widget terület

en: Third Footer Widget Area
hu: Lábrész harmadlagos widget terület

en: The third footer widget area
hu: Lábrész harmadlagos widget terület

en: Fourth Footer Widget Area
hu: Lábrész negyedik widget terület

en: The fourth footer widget area
hu: Lábrész negyedik widget terület

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
hu: <span class="%1$s">Közzétéve </span> %2$s   |  <span class="meta-sep">Szerző:</span> %3$s

en: View all posts by %s
hu: %s valamennyi bejegyzése

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: A bejegyzés kategóriája: %1$s<br />Kiemelt szavak: %2$s. <br /><a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">Közvetlen link</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s |  A <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">közvetlen link</a>.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">közvetlen link</a>a könyvjelzőbe.

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Skip to content
hu: Kilépés a tartalomba

en: Return to %s
hu: Vissza: %s

en: <span class="%1$s">By</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Szerző:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Közzétéve:</span> %2$s

en: Full size is %s pixels
hu: Teljes méret %s pixel

en: Link to full-size image
hu: Link a teljes méretű képhez

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: %s összes bejegyzése <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi bejegyzés

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb bejegyzés <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
hu: Elnézést, de a keresés az archívumban nem vezetett eredményre!<br /> Lehetséges, hogy törölték, átnevezték vagy áthelyezték, de az is lehetséges, hogy rossz volt a megadott link.<br />Talán egy keresés segíthet megtalálni.

[ctx: gallery category slug]
en: gallery
hu: Galéria

en: Permalink to %s
hu: Közvetlen link a(z) %s bejegyzéshez

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
hu[0]: A galéria <a %1$s> tartalmaz %2$s fotót</a>.
hu[1]: A galéria <a %1$s> tartalmaz %2$s fotót</a>.

en: View Galleries
hu: Galériák megtekintése

en: More Galleries
hu: További galériák

en: View posts in the Gallery category
hu: A Galéria kategória bejegyzései

en: Leave a comment
hu: Szóljon hozzá most!

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu: % hozzászólás

[ctx: asides category slug]
en: asides
hu: kivételek

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Kategória:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Címke:</span> %2$s

en: Search Results for: %s
hu: Keresési eredmény a(z) %s kifejezésre

en: Nothing Found
hu: Nincs találat!

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hu: Sajnos, nem található a keresési feltételnek megfelelő tartalom. Próbáljuk meg újra, más kifejezésekkel.

en: Archives
hu: Archívum

en: Meta
hu: Belépés, regisztráció

en: Tag Archives: %s
hu: Címke: %s

en: Twenty Ten
hu: Twenty Ten (2010)

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
hu: A 2010 sablon a WordPress stílusos, testreszabható, egyszerű és olvasható sablona -- saját menüt, fejrész-képet és háttérképet is lehet vele magunknak készíteni. A Twenty Ten (magyarul: 2010) hat widget-területet támogat (kettőt az oldalsávon, négyet a láb-részen) és a kiemelt képeket (bélyegképeket a galéria-bejegyzésekhez és egyedi, saját fejrész képeket a bejegyzések és oldalak számára). Szerkesztői stíluslapokat a nyomtatáshoz és a grafikus szerkesztőhöz, egyedi stílusokat a közbevetésekhez és a galéria kategóriákhoz, és egy választható egy hasábos oldal sablont, amelyben nincs oldalsáv.

en: the WordPress team
hu: a WordPress Magyarország csapata

en: One column, no sidebar
hu: Egy oszlop, oldalsáv nélkül
